Vítejte na stránkach NVIDIA. Byli jste přesměrování na základě vaší polohy. Nesprávné umístění? Zde vyberte svou zemi..

0
Váš nákupní košík

GAME READY

GeForce je hraní – s herními počítači a grafickými kartami GeForce GTX jste připraveni hrát na nejlepší platformě světa.

Buďte Game Ready díky grafickým kartám GeForce GTX řady 10.


Podívejte se na celé video
Připraveno pro GeForce Game

MIMOŘÁDNÝ VÝKON

Dnešní hry jsou hezčí a více strhující než kdy dříve. Zasloužíte si je hrát na nastavení Ultra s více než 60 snímky za sekundu. Díky až 3násobnému výkonu oproti předchozím generacím přináší grafické karty GeForce GTX řady 10 nepřekonatelné herní zážitky.


Zjistit více
Watchdogs 2
Esports Ready

PŘIPRAVENO NA E-SPORTY

V e-sportech rozhoduje každá milisekunda. Zpoždění na vstupu nebo snížená snímková frekvence mohou rozhodnout o vítězství nebo porážce. Grafické karty GeForce GTX řady 10 jsou pečlivě sestaveny tak, aby vám poskytly špičkový výkon a neochvějnou spolehlivost, ale zároveň přinášejí převratné technologie jako NVIDIA G-SYNC™. Hrajte jako profesionálové.


Zjistit více

PŘIPRAVENO NA VIRTUÁLNÍ REALITU

Budoucnost hraní je ve virtuální realitě. Bezprecedentní výkon a technologie platformy GeForce GTX řady 10 umožňují zkoumat strhující nové světy virtuální reality (VR).


Zjistit více
VR Ready
ŘADA GeForce® GTX 10

Dopřejte si výkon zcela měnící herní zážitek a současně i energetickou efektivitu v každé hře.

GeForce GTX 1080 Zjistit více > GeForce GTX 1070 Zjistit více > GeForce GTX 1060 Zjistit více > GeForce GTX 1050 / 1050 Ti Zjistit více > Notebooky s grafickými kartami GeForce® GTX řady 10 Zjistit více >
GeForce GTX