Vítejte na stránkach NVIDIA. Byli jste přesměrování na základě vaší polohy. Nesprávné umístění? Zde vyberte svou zemi..

0
Váš nákupní košík
GeForce Garage Poland Team

Destiny OF TITANS

GEFORCE GARAGE 24H LIVE

Live Stream
Začátek: 19:00 hod., 3. října 2017

Case Modding naživo

GEFORCE GARAGE - projekt, který proběhl již před 2 lety v Polsku s názvem GEFORCE GARAGE MECHANICS a kde se jedním z výherců stal Staszek "Tips" Wiertelak a od té doby bylo v rámci tohoto projektu postaveno mnoho úžasných počítačů.

U příležitosti vydání nejvýkonnější herní grafické karty současnosti se v první polovině roku odehrál druhý díl tohoto projektu, který proběhl již kompletně v rámci 24-hodinového přímého přenosu. Proto druhý díl nesl název GEFORCE GARAGE 24H LIVE: Rise of Titans za účasti týmů z Polska a Rumunska.

Ve třetím pokračování se představí jako nový tým také Česká republika! GEFORCE GARAGE 24H LIVE: Destiny of Titans přivítá také tradiční týmy z Polska a Rumunska. Všichni se sejdou na jednom místě a každý tým vyrobý unikátní kousek (jak vzhledem tak výkonem) na téma Destiny 2. Modder, overclocker a moderátor - to jsou posty, které každý tým obsadil a tento trojlístek bude nyní reprezentovat každou zemi v honbě za nesmrtelností. 24 hodin, stejné vybavení, stejný hardware, stejné podmínky... kdo se s tím popere nejlíp?

Seznamte se s Titány

Unikátní kombinace znalosti IT a manuálních dovedností okořeněná špetkou myšlení mimo zažité meze podaná se značnou dávkou představivosti.

Staszek “Tips” Wiertelak
Staszek "Tips" Wiertelak tips

Třicetiletý umělec a tvůrce z města Poznaň na středozápadě Polska se casemoddingu věnuje už dlouhých 15 let. Je nejen vášnivý hráč, ale také fanoušek filmů a v tomto odvětví dokonce pracuje. Polskému publiku je znám také jako streamer a člen rockové skupiny Ja. Svou cestu v GeForce Garage započal roku 2015 výhrou soutěže GeForce Garage Mechanics. Je autorem Witcher 3 case s koženými prvky, Rainbow 6: Siege PC v kufříku a nejvíce působivého GTX Gaming Throne.

Jarek "Blackwhite" Arczynski blackwhite

Polský emigrant, nadšenec do počítačů s mnohaletou zkušeností v odvětví. Svůj YouTube kanál o technologiích provozuje od roku 2008. V roce 2017 se podílel na Rise of the Titans – 24hodinovém živém vysílání GeForce Garage, ve kterém proti sobě nastoupil polský a rumunský tým. Úzce spolupracuje se Stazskem "Tips" Wiertelakem na casemodech a přetaktování.

Jarek “Blackwhite” Arczynski
Maciej “Urban” Nowak
Maciej "Urban" Nowak urban

Začínal jako YouTuber a také recenzent hardware, dnes se živí jako kameraman a tvoří videa. V roce 2015 dokončil studia na Slezské Univerzitě, fakultě rádiového a televizního vysílání jako manažer filmové produkce. Příznivce PC Master Race a milovník dobrých RPG. Zajímají jej italská auta, kinematografie a rád navštěvuje staré hrady. Odpočívá u stavby PC, je perfekcionista, ale zároveň také trochu lenoch. Před použitím dobře protřepat, protože tohle je jeho první GeForce Garage dobrodružství!

Český tým zažije v GeForce Garage úplnou premiéru a pro velké hrdiny tuzemské casemodderské komunity je to skvělá příležitost. Nikdy spolu nespolupracovali, takže se fanoušci po celém světě mohou těšit na unikátní směsici stylů, která ještě nebyla k vidění.

Filip Karel
Filip Karel L4Modz

Dvaadvacetiletý casemoder Filip je z Plzně a svou kariéru nastartoval už před pěti lety. Baví ho pracovat s vodním chlazením, přičemž moc nezáleží na tom, zda jde o pevné trubky nebo hadice. Má za sebou mnoho upravených skříní a několik modů si vyrobil úplně od začátku. Nedávno vyhrál soutěž GeForce Garage v České republice.

Josef "PKBO" Dvorak PKBO

Je nejlépe bodově hodnoceným overclockerem v České republice a mezi lety 2016 a 2017 se stal také nejlepším nadšeneckým overclockerem na světě. Jeho účet na HWBot čítá více než tisíc příspěvků s různými typy hardwaru, jenž mu vynesly více než 100 zlatých a stříbrných HW pohárů. PKBO má za cíl vyždímat maximum výkonu z každé části hardware bez nutnosti využívat extrémní chlazení, které je pro běžné hráče často nepraktické.

Josef 'PKBO' Dvorak
Jakub 'Meteleskum' Metelka
Jakub "meteleskum" Metelka Meteleskum

Když před pětadvaceti lety do posledního šroubku rozebral opravdu drahé PC, dostal sice od rodičů pěkný výprask, ale naprosto tomu propadl. Hardwaru, ne tomu výprasku! Je také vášnivý hráč, který nesnáší prohry a fanoušek novinek na poli hardware i dalších technologií. Působí v týmu pořadu RE-PLAY, kde se stará o RE-GEAR, videa o nových technologických vychytávkách, hardwaru a samozřejmě všem okolo gamingu. Jeho cílem je být nejlepší a na špici také zůstat.

Papa Jock a Monstru poprvé spojili své síly s cílem vytvořit cenově dostupný a snadno přenositelný herní počítač. Z jejich spolupráce v roce 2016 vzešel Toolcase, přičemž většina jeho výroby se odehrála naživo před zraky návštěvníků LSE LanParty. Herní sestava v hodnotě 600 amerických dolarů byla úplně prvním systémem postaveným během živé moderské show v Rumunsku a diváci jej milovali. Další logický krok pro oba DIY nadšence byl jasný. Reprezentovat Rumunsko v epické casemodderské bitvě – GeForce Garage – Rise of Titans.

George “Papa Jock” Potecă
George "Papa Jock" Potecă papajock

George "Papa Jock" Poteca je jedním z nejtalentovanějších a nejaktivnějších rumunských moderů. Za více než šest let svého působení má na svém kontě přes desítku modů a dvě prvenství v národních soutěžích. Pro mnoho nadšenců v Rumunsku ztělesňuje Papa Jock symbol casemoddingu. Jeho vášeň pro práci překoná snad jen jeho cit i pro ty nejjemnější detaily. Ať už jde o úpravy již existujících skříní, jakými jsu Firefly nebo Delirium, nebo scratch buildy, mezi které patří Dominator nebo 10th Element, jeho odhodlání a neutuchající vůli se stále zdokonalovat obdivují fanoušci z celého Rumunska, v online komunitách i na akcích jako např. DreamHack.

Tudor "Monstru" Bădică monstru

Veterán v oboru, světový šampion v přetaktování a aktivní evangelista v oblasti DIY PC sestav a jejich přetaktování. Tudor "Monstru" Badica s pomocí odborných článků, televizních show, živých workshopů a na akcích, mezi které patří např. DreamHackBucharest, LSE Lan Party nebo LB501 Community Workshop inspiroval tisíce PC fanoušků ke stavbě vlastního počítače, jeho přetaktování a nadchnul je pro myšlenku DIY. Poté, co dominoval živé overclockerské scéně na začátku minulého desetiletí, se Monstru vrátil zpět ke kořenům a začal stavět špičkové herní sestavy. Z tohoto úsilí vzešly dech beroucí casemody, protože výkon a estetická stránka jdou podle overclockerského veterána ruku v ruce. Mezi jeho poslední projekty patří G30 nebo Night King.

Tudor “Monstru” Bădică
Matei “Matose” Mihăţoiu
Matei "Matose" Mihăţoiu matose

Matei Mihăţoiu je známý též jako "matose". Přezdívka pochází z doby jeho aktivního působení na overclockerské scéně, kde se proslavil jako dvojnásobný světový šampion díky vítězstvím z tchaj-wanské metropoli Tachaj-pej v letech 2010 a 2011. Jako elektrotechnik již 15 let vášnivě rád sestavuje a optimalizuje PC. V Rumunsku je autorem prvního chlazení využívajícího teploty pod bodem mrazu založeném na vodě, ledu a nemrznoucích chladících kapalinách. Stal se také členem týmu LB501 a zúčastnil se řady nadšeneckých akcí, kterými jsou např. DreamHackBucharest nebo East European ComicCon.

ActiVision Bungie GeForce GTX
Aorus EKWB Samsung Seasonic Fractal G.Skill DeWALT Stanley Morele.net